O VRE

Eventy, Turystyka, Nieruchomości, Motoryzacja, Negocjacje, Sprzedaż, Marketing, Targi, Reklama - Jeśli działasz w któreś z tych branż lub po prostu masz firmę i szukasz nowych sposobów na promocję i sprzedaż swoich produktów bądź usług, to proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się jak nic innego.
Dlaczego? Sprawdź!

Eventy

Virtual Reality Experience to wydarzenia, których założeniem jest przeniesienie ich uczestników do wirtualnego świata i umożliwienie doświadczenia zupełnie nowej technologii. Imprezy masowe, firmowe i prywatne, wszelkiego rodzaju eventy i wydarzenia, to właśnie tam VR sprawdzi się jak żadna inna atrakcja.
Dlaczego? Ponieważ doświadczanie nowego to emocje. Emocje są z kolei siłą napędową każdego marketingu. Pozwól zatem swoim klientom, gościom, pracownikom, uczestnikom twoich wydarzeń doświadczyć tych dotąd im nieznanych.
Sprawdź jak to robimy!

Fotovideo 360

Chciałbyś odświeżyć wizerunek twojej firmy? Szukasz ciekawego sposobu na promocję swoich usług? A może chcesz pokazać swój produkt z zupełnie innej perspektywy? Z technologią 360' słowa te nabierają zupełnie innego znaczenia. Od teraz wszystko może zależeć od tego, w którą stronę spojrzysz, dosłownie. Sprawdź technologię, przed którą ciężko coś ukryć, bo nie ograniczają cię już kąty widzenia obiektywu. Z VRE możesz sfotografować i z filmować co tylko chcesz, by potem przenieść się w sam środek uchwyconych zdarzeń.
Ciężko to sobie wyobrazić? Kliknij więc poniżej i zobacz...

Augmented reality – rozszerzona rzeczywistość

Świat materialny opanowaliśmy już niemal do perfekcji i często możemy mieć wrażenie, że brak już w nim miejsca. Czujemy naciskającą ciasnotę.
Strona A4 ma 210 x 297 mm. Co zrobić, jeśli chcemy zmieścić na niej więcej i więcej i więcej.
Rozszerzona rzeczywistość daje nieograniczone możliwości. W jednym znaczniku możesz zmieścić gigabyty danych - obrazy, modele 3D, tekst, które zaprezentujemy na ekranie Twojego urządzenia w dowolny sposób.
Nie ograniczaj się, rozwiń swoją przestrzeń.